Jak se Vám u nás líbilo?

celkové průměrné hodnocení 4.6 

Markéta P.

★★★★★

Penzion Hamerská krčma je nádherný roubený dům s dlouhou historií... Úžasné prostředí, ubytování výborné a velmi milé dámy v penzionu :-) Kuchyně vynikající!"

Eduard V.

★★★★☆

„ Hezka chaloupka, dobove vybaveni, jidlo dobre na keramickem nadobi. V chaloupce posmourno, mohlo by byt trosku vetsi svetlo, ale v davnych dobach holt LEDky nemeli :)

Hana L.

★★☆☆☆

Jsme občasnými zákazníky už delší dobu. Musím však říci že dnes jsme byli bohužel trošku zklamání. Se synem jsme si dali kachní stehno se zelím. Kachna byla tuhá. Manželka měla červenou repu se sýrem také hodnotí špatně. Česneková polévka byla chutná. Místo super obsluha fajn ale jidlo dnes nic moc. Asi vyměnili kuchaře bohužel.

Jaroslava H.

★★★★★

Krásný stylový penzion, kde se snoubí historie s pohodlím dneška. Celodřevěné pokoje v podkroví odpovídají kategorii, ale vše je čisté, příjemné, voňavé, a přitom autentické, snídaně bohaté a chutné i s ovocem a koláčem. Ale snad ještě lepší, než ubytování, je přístup personálu - všichni jsou velice ochotní, a i v hlavní sezóně usměvaví a příjemní. Děkujeme!

Petr L.

★★★★★

Byl jsem zde ubytovaný a za mne skvělé a přátelské prostředí, až jsem měl pocit, že jsem doma na chalupě. Nejvíc milá obsluha.
Jídlo bylo velmi dobré, domácí a za skvělou cenu. Kdo je názoru, že je zde jídlo drahé, tak by neměl chodit do hospody na jídlo.
Probudit se ráno na samotě u lesa do ranní mlhy bylo jak z pohádky. Za mě doporučuji.

Marie C.

★★★★★

Dobová chaloupka z 17. století. Krásné prostředí, krásná chaloupka a krásná obsluha. Pokud sem vyrazíte, tak určitě poseďte uvnitř a nasajte atmosféru, která na vás hned dýchne. Jsem rád, že jsou taková místa jako je toto. Jestli budete projíždět kolem tak sem prostě musíte. Není to žádný luxus, to tu snad nikdo čekat nemůže. My tu krásně relaxujeme. Díky!


Budeme rádi za jakoukoliv zpětnou vazbu na naší krčmu.